Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı tüketimmeselesi içinda farklılıklar olmakta. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim ya da dijital baskıyla uygulamayapılabilmektedir. Yer balonları için şirketile iletişim kurarak bilgi almak olası. Markalar, kendilerini tanıtmak ve alıcı potansiyellerini artırmak için çeşitli bildirme ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan bir taneside yer bildiriürünlerinden biriolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak bunun gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bunun gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları şekildesayılabilir. ürünün popülerliği artarak eseriherkezintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmakta.

Sönmez inflatables, ürettiği ürünlerde kaliteden ödünvermeden, tabiat koşullarına sağlamyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. şirketinizintanıtımını yapmak istediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, insanlarıntakdiriniçekebilir ve müşterisayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de extra bir bedel çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.